Карпати, які славляться своїми гірськолижними курортами і мальовничими засніженими вершинами,  проявляють особливу чарівність, коли відступають холода і пробуджується природа. Не тільки зимові канікули, але і літній відпочинок у Карпатах — це можливість стикнутися з іншою реальністю, далекою від суєти великих міст.

У горах, де оживають стародавні легенди, ще збереглася природа в своєму величному первозданному вигляді: прозорі озера та бурхливі ріки, цілющі мінеральні джерела і дика краса гірських схилів, тисячолітні ялиці і покриті квітчастим килимом луки. Тут можна насолодитися найчистішим повітрям, співом птахів, шумом водоспадів і пейзажами, які надихали не одне покоління художників.

Природа Карпат — ідеальний відпочинок

Не секрет, що для більшості з нас літні місяці асоціюються з відпочинком на морському узбережжі. Але далеко не всі здатні переносити палючу спеку, а іноді і просто хочеться різноманітності. Відпочинок в Карпатах має свої незаперечні переваги: перебування в цій екологічно чистій зоні прирівнюється до лікувальних процедур в оздоровчому центрі, навіть якщо ви приїхали сюди виключно з туристичними цілями. Причина в особливому повітрі краю і в тому умиротворенні, яке дарують стародавні ліси. А що стосується клімату, то він завжди тут дуже м’який, і літня спека не стане перешкодою для прогулянок або екскурсій.

Кажуть, що спостерігати за плином води можна вічно. Біжучи в природних джерелах, вона забирає печаль і смуток, сприяє оновленню. Карпатські водоспади — це і є та сама жива вода, оспівана в казках. Посидіти поруч із водоспадом на самоті, помовчати, думаючи про своє, або прогулятися біля неї з дорогими людьми – це можливість не тільки отримати незабутні враження на все життя, але і можливість розслабитися, позбавитися від стресу, знайти внутрішню рівновагу. Тим більше не можна упускати такий шанс, якщо водоспад розташований в безпосередній близькості від туристичного комплексу.

Літній відпочинок в Карпатах відкриває ще одну можливість, взимку практично недоступну: екскурсії пам’ятними місцями. Справа в тому, що Карпати не раз ставали тлом, на якому розгорталися історичні події, починаючи з середніх віків. Музеї, чудові архітектурні пам’ятники, цілі села, що збереглися так, як ніби час не торкнувся їх, а також видатні культурні пам’ятки стануть подарунком для тих, хто любить поєднувати відпочинок з новими знаннями.

Активний відпочинок в Карпатах

А для шанувальників активного відпочинку Карпати підготували особливу програму. Кажуть, що звичайне занурення в гірську річку підвищує імунітет, але робити це потрібно обережно, з частими перервами, оскільки навіть в середині літа вода тут відрізняється прохолодою. А такі розваги, як сплави на байдарках, поїздки на гірських велосипедах, тури до гірських вершин і просто піші походи серед незайманої природи, а також верхова їзда не залишать байдужими нікого.

Риболовля в Карпатах

Захоплює мандрівників і ловля форелі в чистих карпатських водоймах. Кожен рибалка знає, яка прекрасна природа на світанку, коли трава покрита росою, а повітря наповнене свіжістю. Для любителів порибалити наш готель в Карпатах створив всі умови: від забезпечення спорядженням до вказівки «рибних» місць. А відмінним призом стане власноруч спіймана форель.

Відпочинок в Карпатах в туристичному комплексі «Пацьорка»

Якщо ж ви втомитеся від прогулянок і захочете насолодитися плодами цивілізації, в туристичному комплексі вас зустріне весь набір процедур, необхідних для розслаблення і оздоровлення. Ви можете відвідати сауну, відновити тонус м’язів у тренажерному залі: в поєднанні з чистим повітрям фізичне навантаження принесе подвійну користь. Незабутнім відпочинок в Карпатах стане і завдяки вишуканим стравам, які приготують для вас у ресторані туристичного комплексу. А на заході ви зможете посидіти в альтанках в компанії друзів і близьких, забувши про всі турботи.

Величні Карпати об’єднали в собі романтику минулого і досягнення сучасності, оздоровлення та активне проведення часу, незайману природу і всі необхідні для якісного відпочинку умови.