Прихід зими гостро ставить питання: де провести свою зимову відпустку. Місце її проведення має відповідати ряду параметрів, серед яких і зручність проживання, і розвиненість інфраструктури, і краса навколишньої природи, і можливість проведення новорічних свят.

Усім цим критеріям відповідають Карпати зі своїм унікальним кліматом, масою пам’яток і розвиненою туристичною інфраструктурою. За останні роки туристична складова економіки регіону Карпат стрімко виросла — стали більш розвиненими вже відомі курорти і з’явилися нові. Вони приваблюють людей своєю доступністю і постійно зростаючою якістю обслуговування.

Серед всіх гірськолижних курортів Карпат найбільшою популярністю користується Буковель, який розпочали зводити 10 років тому. За цей час він придбав стійку репутацію відмінного курорту європейського рівня. Щорічно сюди приїжджають десятки, а можливо й сотні тисяч туристів, для того, щоб провести тут свої зимові дні відпочинку.

Туристичний комплекс в Татарові

Близьке розташування туристичного комплексу «Пацьорка» в Татарові поряд з таким популярним гірськолижним курортом як Буковель і розвиненість власної інфраструктури, дозволяє забезпечити наших туристів максимально можливою кількістю зручностей і послуг.

  • По-перше , це розташування, від нашого готелю в Карпатах до Буковеля — всього 8 км . Завдяки цьому добратся до гірськолижного курорту можна за 5 хвилин.
  • По-друге, паркінг, де можна без побоювань залишити свій автомобіль.
  • Харчуватися туристи можуть в нашому ресторані, в якому місцеві кухарі готують страви як світової, так і української кухні.
  • Затишний готель «Пацьорка» надає комфортабельні номери з видом на гори.
  • На курорт необов’язково вести своє спорядження. Все необхідне (лижі, санки, сноуборди та лижні костюми) можна взяти напрокат прямо на території «Пацьорки».

Недалеко від нас функціонують добре обладнані лижні траси різної категорії складності, на яких можуть здійснювати спуски люди з різним рівнем підготовки. Природні умови місцевості дозволяють використовувати гірськолижні траси протягом півроку — з листопада по травень.

Інструктори допоможуть початківцям лижникам навчитися безпечно спускатися з гір. До початку спуску туристів піднімають підйомники.

Новий рік та свята в Карпатах

Багато людей планують свої зимові відпустки до початку новорічних свят. Враховуючи, що період з кінця грудня до середини січня є високим туристичним сезоном, — на курорті до святкувань Нового року і Різдва готуються заздалегідь. Відпочивальники зможуть поколядувати та побачити ходи вертепів, які покажуть святкові вистави, наповнені національним колоритом.

Прокат спорядження , налагоджена система харчування , інтернет , без якого своє життя сучасна людина вже не може себе уявити , і справжня сауна . Без останнього пункту зимові Карпати уявити собі просто неможливо.

Подбаємо ми і про дітей. Для них на курорті встановлені дитячі майданчики, працюють спеціальні лижні школи. Для зовсім маленьких дітей можна найняти няню, яка наглядатиме за маленьким туристом в добре обладнаній дитячій кімнаті.

Плануючи зимову відпустку в Карпатах, з «Пацьоркою» можна бути абсолютно впевненим, що цей відпочинок наповнить Вас бадьорістю і енергією на цілий рік.